Vaše reklama

Průvodce Českým Švýcarskem ke stažení zdarma

14.08.2015 - 14:44   |   Redakce: Radomír Němeček

České Švýcarsko průvodce Autor: © Region Tour

Zajímavým počinem v oblasti cestovního ruchu je vydání elektronického turistického průvodce Česko-saským Švýcarskem, který je ke stažení volně a navíc zdarma. Potěší všechny návštěvníky a milovníky turistiky, kteří v něm najdou řadu skvělých tipů, jak v této malebné oblasti strávit svůj volný čas plný nezapomenutelných zážitků. 

Unikátní průvodce, který je zaměřen na České a Saské Švýcarsko, Tisou a část Lužických hor, nabízí celkem 68 stran bohatého turistického obsahu. Najdete v něm velké množství tipů na výlet a na rozdíl od jiných průvodců, zde jsou přesně výlety popsány. Průvodce je rozdělen na šest sekcí: TOP 10 z regionu, Výlety za poznáním, Kam za zážitky, Pro děti, Kam za nepřízně počasí a Kam za sportem. 

 

 

Průvodce - dobrý společník na cesty

Průvodce představuje nejzajímavější turistické cíle, nabízí informace o jejich dostupnosti, poskytuje potřebné turistické informace. Součástí popisu TOP 10 je navíc tip na celodenní výlet, do kterého lze ideálně vybranou zajímavost zahrnout. Jsou zde uvedeny výlety s popisem trasy, její délkou a obtížností, informace týkající se možností parkování, provozní doby, vstupného i občerstvení. Rodičům prozradí, kam se vydat s dětmi, kde na ně čeká spousta zábavy i ponaučení.

Dozvědí se například to, kde si děti mohou zahrát na Indiány, nebo kde je pro ně připraveno netradiční hřiště. Seznámí vás také s tím, kam se můžete vypravit ve chvílích, kdy počasí nastaví svou méně přívětivou tvář, kudy vedou zajímavé cyklo a in-line trasy, kde si dopřát pořádnou dávku adrenalinu či kde se vykoupat. Tento průvodce je tu proto, abyste nemuseli zdlouhavě plánovat své výlety. Jeho cílem je inspirovat vás k poznání toho NEJ, co tato oblast nabízí a předkládá vám přehled všeho potřebného. 

Více: http://pruvodce.region-ceskesvycarsko.cz

České Švýcarsko průvodce Autor: © Region Tour

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.76

Anketní otázka